CAS Vâlcea întărește controlul și dialogul cu furnizorii pentru servicii medicale de calitate
![]()
Casa de Asigurări de Sănătate Vâlcea a organizat, în perioada 20–24 aprilie 2026, întâlnirile trimestriale cu furnizorii de servicii medicale, medicamente și dispozitive medicale aflați în relație contractuală cu instituția. Acțiunea face parte dintr-o abordare instituțională orientată spre creșterea disciplinei contractuale, consolidarea controlului preventiv și îmbunătățirea calității serviciilor medicale oferiteCitește mai multe ->


